• Kraków
  • Kraków
  • Ukraina
  • Rosja
  • Białoruś
  • Łotwa
  • Mołdowa
  • Rumunia
 • Telefony komórkowe
 • Zamówić dzwonek
+48 12 307-25-43wielokanałowy tel./faks
+48 798 012 793
Dziękujemy za kontakt.
W krótkim czasie skontaktujemy się z Państwem.
+380 44 545-71-04
+7 495 975-98-73
+375 29 103-13-15
+371 29 72-14-67
+373 022 28-19-66
+4 0742 513-409

Firma Atmosfera oferuje urządzenia do instalacji fotowoltaicznych od światowych prestiżowych producentów takich jak SMA, Fronius, SolarEdge, Kostal, Omron, Kaco, Delta, ABB, ABi-Solar i Victron Energy.

Icon of Inwertery fotowoltaiczne Inwertery fotowoltaiczne
[2.8 MiB, Ver., Pobrane: 956 raz(y)]

SMA

SMA

Inwertery firmy SMA wyróżniają się uniwersalnością, efektywnością i wygodą obsługi. Dzięki wysokiemu napięciu można zmniejszyć liczbę równoległych stringów, obniżając w ten sposób koszty. Dzięki zintegrowanym funkcjom zarządzania siecią urządzenia te są niezwykle uniwersalne i w wysokim stopniu przyczyniają się do wsparcia sieci. Oprócz wysokiej wydajności, falowniki SMA charakteryzują się długą żywotnością i niespotykaną jak dotąd relacją ceny do jakości.

Gwarancja— 5 lat.

Fronius

Fronius

Austriacki producent inwertorów solarnych. Firma posiada ponad 20 lat doświadczenia na rynku fotowoltaiki. Inwertory firmy Fronius są wyposażone w system szybkiego montażu SnapINverter,. Firma Fronius oferuje inwertory gotowe do użycia w sieciach Smart Grid z wbudowanym monitoringem Wi-Fi. Lekkie i kompaktowe inwertory charakteryzują się wysoką wydajnością w swojej klasie.

Gwarancja — 2 lata.

SolarEdge

SolarEdge

Inwertery SolarEdge są specjalnie zaprojektowane do pracy z optymizerami mocy SolarEdge. Ponieważ zarządzanie napięciem i MPPT jest obsługiwane przez optymizery na każdym module, zadaniem inwertera jest tylko konwersja prądu DC na AC. W związku z tym, że jest mniej skomplikowany, jest bardziej opłacalny i niezawodny. Posiada 12-letnią gwarancję z możliwością przedłużenia do20 lub 25 lat. Stałe napięcie stringu zapewnia pracę z najwyższą wydajnością w każdym czasie (sprawność >97%) niezależnie od długości stringu i temperatury.

Gwarancja na falowniki — 12 lat, gwarancja na optymizery — 25 lat.

Kostal

Kostal

Inwertery firmy Kostal są oparte beztransformatorową konwersję w ergonomicznym opakowaniu. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane w małych, średnich oraz elektrowniach słonecznych. Każdy inwerter został wyposażony w zinegrowany przełącznik kontroli wewnętrznej konsumpcji oraz solidny elektroniczny rozłącznik DC.

Gwarancja na falowniki — 5 lat.

Omron

Omron

Inowacyjne rozwiązanie firmy Omron zapewnia wysoką wydajność urządzenia i jednocześnie zapobiegaja zjawisku PID dzięki specjalnemu obwodowi przejścia napięcia przez zero (ZCC). Dzięki trzem układom śledzenia punktu mocy maksymalnej (MPP trackers) i 3-fazowemu zasilaniu typu feed-in nasze falowniki fotowoltaiczne pozwalają na elastyczne projektowanie systemów fotowoltaicznych.
Maksymalna wydajność wynosi 97,5%.

Gwarancja — 5 lat.

Kaco

Kaco

KACO new energy jest niemiecką firmą z wieloletnią tradycją oraz 60-letnim doświadczeniem w produkcji i eksploatacji przetwornic mocy.
Inwertery fotowoltaiczne firmy Kaco stanowią kompleksowe rozwiązanie zarówno dla małych przydomowych instalacji jak również dla wielkich parków solarnych o mocy do kilkudziesięciu megawatów. Portfolio produktów uzupełniają falowniki z zakresu systemów wyspowych. Firma Kaco wykorzystuje do produkcji komponenty najwyższej klasy co potwierdzone certyfikatami. W roku 2014 Kaco New Energy wprowadziła na rynek nową serię falowników – Blueplanet, które są idealnym rozwiązaniem dla systemów fotowoltaicznych zamontowanych na dwóch niezależnych powierzchniach.

Gwarancja na falowniki serii BLUEPLANET — 7 lat; Powador — 5 лет.

Delta

Delta

Falowniki produkowane przez firmę Delta Electronics to produkty, cechujące się trwałością, niezawodnością oraz doskonałymi parametrami pracy. Falowniki posiadają podstawowe funkcje zalecane do prostych aplikacji, jak również o rozbudowanej funkcjonalności między innymi posiadają wbudowane sterowniki PLC, filtry EMC, karty wejść/wyjść, karty enkoderowe, moduły komunikacyjne.

Gwarancja — 5 lat.